O nas


Portal WizytaDomowa.pl to nowoczesne narzędzie stworzone z myślą o osobach, które z różnych przyczyn poszukują pomocy medycznej, okołomedycznej i weterynaryjnej w domu. Jego idea narodziła się w 2014 roku, przy okazji poszukiwań pediatry domowego, a dziś, trzy lata później nad jego rozwojem pracuje już 7-osobowy zespół specjalistów. 

Misją portalu jest skuteczne wpieranie pacjentów w poszukiwaniach pomocy medycznej i specjalistycznej w domu, niezależnie od tego, kogo i gdzie szukają. Dlatego postawiliśmy na Internet i koncentrację wszystkich usług w jednym miejscu w sieci.

Rozwijając portal, kładziemy nacisk na skuteczność, szybkość, elastyczność oferty i wygodę pacjentów. Utrwaliliśmy to w naszym logotypie, w którym każdy z kolorów to jeden z tych fundamentów. W wymiarze fizycznym zaś kolory symbolizują 4 główne specjalizacje dostępne za naszym pośrednictwem: lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci i weterynarze. Aktualnie baza lekarzy i specjalistów liczy ponad 120 osób działających na terenie całej Polski i rośnie z tygodnia na tydzień.

wizyta domowa

Wyszukanie i zamówienie wizyty domowej jest możliwe w oparciu o preferencje lokalizacji, rodzaj usług i specjalizacji lub imię i nazwisko. Niebawem poszerzymy ofertę o możliwość zlecenia nam zorganizowania wizyty domowej w oczekiwanym miejscu i czasie. Korzystanie z portalu dla pacjentów i ich rodzin jest bezpłatne i nie wymaga logowania lub tworzenia profili. Dla wygody użytkowników i uproszczenia procesu zamawiania wizyt portal nie pośredniczy w procesie wyceny ani płatności za wizyty, pozostawiając ten obszar relacji pacjent – usługodawca.

Z zasobów portalu można korzystać zarówno w trybie przeglądarki komputera i telefonu, jak i za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej na telefony z systemami iOS i Android oraz przez nasze Centrum Pomocy Pacjentom.Jako zespół mamy ponad 36 lat doświadczenia w obszarze komunikacji i informatyki usług ochrony zdrowia. WizytaDomowa.pl to efekt naszej pasji i przekonania, że pracujemy nad narzędziem, które spełnia codzienne potrzeby i niesie pomoc poszukującym wsparcia medycznego w domu.

Zespół
WizytaDomowa.pl
 

* * *
 

Wydawca i właściciel
Właścicielem i wydawca portalu WizytaDomowa.pl jest spółka WizytDomowa.pl sp. z o.o, w siedzibie pod adresem: 01-991,Warszawa, ulica Heroldów nr 17B lok. 18, wpisana do ewidencji KRS przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000683958, Nr REGON: 367616596, nr NIP: 1182147748.
 

Adres
WizytaDomowa.pl sp. z o.o.
01-991, Warszawa
ul.Heroldów nr 17B lok. 18.


Biuro
Tel. 690 466 323
e-mail: biuro@wizytadomowa.pl

Dla mediów
Robert
Tel. 660 40 40 45
e-mail: robert@wizytadomowa.pl